12
Afișez 1 - 48 din 73 de rezultate
- Acuarele, Papetăria Milan, Pictură, Rechizite Scolare
Acuarele 12 culori cu pensula Ecada
Acuarele 12 culori cu pensula Ecada ofera culori vibrante si o pensula practica pentru a incepe pictura imediat. Ideal pentru copii si elevi.
– 12 culori intense
– Pensula inclusa
– Pastile cu diametru de 23 mm
– Usor de utilizat
– Perfect pentru activitati scolare si de hobbySKU: 6425871052769 - Acuarele, Papetăria Milan, Pictură, Rechizite Scolare
Acuarele 12 CULORI Daco
Acuarele 12 CULORI Daco oferă un set complet pentru pictură creativă, cu 12 culori vibrante pe bază de apă. Ideal pentru hobby, școală sau activități în familie.
- 12 culori multicolore
- Pastile cu diametru de 30 mm
- Culori pe bază de apă
- Include pensulă pentru aplicare ușoară
- Perfect pentru activități educative și recreative
SKU: 6423533022228 - Acuarele, Papetăria Milan, Pictură, Rechizite Scolare
Acuarele 12 CULORI Milan
Acuarele 12 CULORI Milan oferă o paletă completă de culori pe bază de apă, ideale pentru studenți și liceeni. Acest set compact este potrivit pentru tehnici acrilice și proiecte școlare.
– 12 culori vibrante
– Paletă cu diametrul de 30 mm
– Vopsea pe bază de apă
– Recomandat pentru liceu
– Ideal pentru tehnica acrilicSKU: 8411574800118 - Acuarele, Papetăria Milan, Pictură, Rechizite Scolare
Acuarele 12 Culori Semi Uscate Perinita
Acuarele 12 Culori Semi Uscate Perinita de la Daco oferă culori vibrante și o utilizare ușoară, perfecte pentru proiecte artistice și școală.
– 12 culori intense
– Acuarele semi-uscate pentru control optim
– Pastile generoase pentru utilizare îndelungată
– Pensulă inclusă
– Materiale sigure și durabileSKU: 6425871009824 - Acuarele, Papetăria Milan, Pictură, Rechizite Scolare
Acuarele 12 culori/set COLIBRI
Acuarele 12 culori/set COLIBRI oferă culori intense și o putere mare de acoperire, ideale pentru pictură la școală sau hobby.
– 12 culori incluzând alb
– Cutie din plastic albă
– Paleta detașabilă pentru mixare
– Dimensiuni compacte
– Produs de Combinatul Fondului Plastic RomâniaSKU: 7013 - Acuarele, Papetăria Milan, Pictură, Rechizite Scolare
Acuarele cu Pensula DACO, Model Albu Negru, 12 Culori cu un Continut Mare de Pigment, Diametrul Pastilei 28 si 40 mm
-15%
Acuarele, Papetăria Milan, Pictură, Rechizite ScolareAcuarele cu Pensula DACO, Model Albu Negru, 12 Culori cu un Continut Mare de Pigment, Diametrul Pastilei 28 si 40 mm
Acuarele cu pensulă DACO, Model Albu Negru, oferă 12 culori vibrante cu un conținut mare de pigment. Setul include o pensulă pentru o aplicare ușoară și este potrivit pentru activități creative și educative.
- 12 culori multicolore
- Pensulă inclusă pentru aplicare precisă
- Culori pe bază de apă
- Diametrul pastilei 28 și 40 mm
- Ideal pentru hobby și școală
SKU: 6425871004409 - Acuarele, Papetăria Milan, Pictură, Rechizite Scolare
Acuarele Multicolor PICTOR, 12 Culori, Putere de Acoperire Mare
-10%
Acuarele, Papetăria Milan, Pictură, Rechizite ScolareAcuarele Multicolor PICTOR, 12 Culori, Putere de Acoperire Mare
Acuarele Multicolor PICTOR oferă 12 culori vibrante cu putere mare de acoperire, perfecte pentru hobby și activități educative.
– Culori pe bază de apă
– Ideal pentru diverse tehnici de pictură
– Potrivit pentru școală și acasă
– Ușor de utilizat pentru toate vârstele
– Perfect pentru activități creative în familieSKU: 6626 - Acuarele, Papetăria Milan, Pictură, Rechizite Scolare
Acuarele Multicolora DACO AR123, 12 culori
-15%
Acuarele, Papetăria Milan, Pictură, Rechizite ScolareAcuarele Multicolora DACO AR123, 12 culori
Acuarele Multicolora DACO AR123 oferă 12 culori vibrante, ideale pentru activități creative la școală sau acasă. Setul include o pensulă și este ușor de transportat.
- 12 culori intense
- Pastile mari de 30 mm
- Pensulă inclusă
- Cutie din plastic rezistent
- Culori mixabile pentru nuanțe variate
SKU: 6423533029845 - Acuarele, Papetăria Milan, Pictură, Rechizite Scolare
Acuarele Paleta 12 CULORI Daco
Acuarele Paleta 12 CULORI Daco oferă 12 culori vibrante în pastile compacte, ideale pentru pictură și hobby. Include pensula pentru o aplicare ușoară.
– Culori pe bază de apă
– Pensula inclusă
– Potrivite pentru școală și acasă
– Ideal pentru activități creative
– Ușor de folosit pentru toate vârsteleSKU: 6425871004416 - Carioci, Papetăria Milan, Rechizite Scolare
Carioci ultralavabile BIC Kid Couleur Baby, 12 culori/set
-11%
Carioci, Papetăria Milan, Rechizite ScolareCarioci ultralavabile BIC Kid Couleur Baby, 12 culori/set
Cariocile ultralavabile BIC Kid Couleur Baby, 12 culori/set, sunt potrivite pentru copiii de peste 1 an. Au vârf fix și durabil, corp subțire ușor de prins și cerneală care se curăță ușor de pe piele și de pe majoritatea materialelor textile cu apă și săpun.
SKU: 3086123307056 - Creioane cerate, Creioane, Papetăria Milan, Rechizite Scolare
Creioane Colorate Plastifiate Daco, CC713
-39%
Creioane cerate, Creioane, Papetăria Milan, Rechizite ScolareCreioane Colorate Plastifiate Daco, CC713
Creioane Colorate Plastifiate Daco, CC713, set de 12 culori vii și rezistente, ideale pentru desen și activități creative. Design plastifiat pentru durabilitate și confort.
– 12 culori intense și atractive
– Corp plastifiat pentru rezistență
– Aplicare uniformă pe hârtie
– Potrivite pentru școală și hobby
– Ambalaj practic pentru depozitareSKU: 6425871038459 - Creioane colorate, Creioane, Papetăria Milan, Rechizite Scolare
CREION COLOR 12 BLACK&WHITE DACO CC412N
-26%
Creioane colorate, Creioane, Papetăria Milan, Rechizite ScolareCREION COLOR 12 BLACK&WHITE DACO CC412N
Setul de creioane colorate 12 Black & White DACO CC412N oferă 12 culori intense, ideale pentru efecte vibrante pe hârtie neagră. Designul elegant și mina de 4 mm asigură detalii clare și confort în utilizare.
– 12 culori variate
– Mina de 4 mm pentru acoperire și detalii
– Corp rotund negru pentru prindere confortabilă
– Ideal pentru hârtie neagră
– Ascuțitoare inclusă pentru întreținereSKU: 6425871047192 - Creioane, Creioane colorate, Papetăria Milan, Rechizite Scolare
Creion color 12 culori pastel DACO
-42%
Creioane, Creioane colorate, Papetăria Milan, Rechizite ScolareCreion color 12 culori pastel DACO
Creion color 12 culori pastel DACO, ideal pentru desen, școală și activități creative. Setul include 12 nuanțe pastel, are corp hexagonal pentru prindere confortabilă și mină groasă de 4 mm pentru aplicare lină și uniformă. Potrivit pentru copii, elevi și pentru oricine caută creioane colorate în tonuri pastel.
SKU: 6425871030231
















































