Periuțe de dinți electrice
Afișez toate cele 22 de rezultate
- Îngrijire personală, Periuțe de dinți electrice
Periuță de dinți electrică Philips Sonicare 2100 HX3651/13
-6%
Îngrijire personală, Periuțe de dinți electricePeriuță de dinți electrică Philips Sonicare 2100 HX3651/13
Periuță de dinți electrică Philips Sonicare 2100 HX3651/13, cu tehnologie sonică avansată și cap de periere Sonicare C1. Modelul este conceput pentru o curățare eficientă a plăcii bacteriene, iar pe ambalaj este menționată o îndepărtare de până la 3 ori mai bună a plăcii comparativ cu o periuță manuală.
SKU: 8710103985501 - Îngrijire personală, Periuțe de dinți electrice
PERIUTA DE DINTI ELECTRICA Sencor SOC 2202TQ
Periuța de dinți electrică Sencor SOC 2202TQ oferă curățare sonică eficientă, cu 5 moduri presetate, viteză de până la 45.000 mișcări pe minut și autonomie de până la 45 de zile. Este prevăzută cu tehnologie Quadpacer, încărcare USB și 2 capete incluse.
SKU: 8590669227273 - Îngrijire personală, Periuțe de dinți electrice
Periuta de dinti electrica sonica teesa sonic TSA8010
-20%
Îngrijire personală, Periuțe de dinți electricePeriuta de dinti electrica sonica teesa sonic TSA8010
Periuța de dinți electrică sonică TSA8010 oferă o curățare eficientă și delicată datorită celor 3 moduri de funcționare: Normal, Soft și Masaj. Beneficiază de o autonomie de până la 6 săptămâni și protecție IPX7 pentru utilizare în condiții umede.
- 31.000 pulsații pe minut
- Oprire automată după 2 minute
- Set cu 2 capete de periaj
- Nivel zgomot ≤ 65 dB
- Acumulator 700 mAh cu încărcare universală
SKU producător: TSA8010
Taxă verde: 0.15SKU: 5901890021647 - Îngrijire personală, Periuțe de dinți electrice
Periuta de dinti electrica teesa sonic 2 black TSA8087-B
-20%
Îngrijire personală, Periuțe de dinți electricePeriuta de dinti electrica teesa sonic 2 black TSA8087-B
Periuța de dinți electrică Teesa Sonic 2 Black TSA8087-B oferă o curățare eficientă prin 5 moduri de funcționare. Este rezistentă la apă și are o autonomie de până la 40 de zile.
- 5 moduri: Curățare, Soft, Masaj, Albire, Curățare profundă
- 38.400 pulsații pe minut
- Protecție IPX7
- Autonomie de până la 40 zile
- Set complet cu 2 capete de periaj și husă de transport
SKU producător: TSA8087-B
Taxa verde: 0.75
SKU: 5901890119870 - Îngrijire personală, Periuțe de dinți electrice
Periuta de dinti electrica teesa sonic 2 white TSA8087-W
-20%
Îngrijire personală, Periuțe de dinți electricePeriuta de dinti electrica teesa sonic 2 white TSA8087-W
Periuța de dinți electrică Teesa Sonic 2 White TSA8087-W oferă o curățare eficientă cu 5 moduri de funcționare. Autonomia de până la 40 de zile și protecția IPX7 asigură confort și siguranță.
- 5 moduri: Curățare, Soft, Masaj, Albire, Curățare profundă
- 38.400 pulsații pe minut
- Oprire automată după 2 minute
- Include 2 capete de periaj și husă de transport
- Autonomie până la 40 zile
SKU producător: TSA8087-W
Taxă verde: 0.75
SKU: 5901890119863 - Îngrijire personală, Periuțe de dinți electrice
PERIUTA DE DINTI ELECTRICA TEESA SONIC BLACK
Periuța de dinți electrică Teesa Sonic Black oferă 5 moduri de funcționare, 31.000 de pulsații pe minut și autonomie de până la 40 de zile. Include 2 capete de periaj, husă de transport și încărcător inductiv.
SKU: 5901890029094 - Îngrijire personală, Periuțe de dinți electrice
Periuta de dinti electrica teesa sonic elite TSA8082-B
-20%
Îngrijire personală, Periuțe de dinți electricePeriuta de dinti electrica teesa sonic elite TSA8082-B
Periuta de dinti electrica Teesa Sonic Elite TSA8082-B ofera un periaj eficient cu 31.000 pulsatii pe minut.
- 31.000 pulsatii pe minut
- Oprire automata dupa 2 minute
- Protectie anti-atingere
- Autonomie pana la 30 zile
- Include 2 capete de periaj si cablu USB
Dispune de functii inteligente precum oprire automata si memorare ultima setare.
SKU producator: TSA8082-B
Taxa verde: 0.15
SKU: 5901890117098 - Îngrijire personală, Periuțe de dinți electrice
Periuta de dinti electrica teesa sonic elite TSA8082-W
-20%
Îngrijire personală, Periuțe de dinți electricePeriuta de dinti electrica teesa sonic elite TSA8082-W
Periuța de dinți electrică Teesa Sonic Elite TSA8082-W oferă un periaj personalizat cu 31.000 pulsații pe minut. Este echipată cu oprire automată și protecție anti-atingere pentru siguranță.
- 31.000 pulsații pe minut
- Oprire automată după 2 minute
- Protecție anti-atingere
- Autonomie până la 30 zile
- Include 2 capete de periaj și cablu USB
SKU producător: TSA8082-W
Taxa verde: 0.15SKU: 5901890117128 - Îngrijire personală, Periuțe de dinți electrice
Periuta de dinti pentru copii 6-12 ani, Sencor, albastru
-22%
Îngrijire personală, Periuțe de dinți electricePeriuta de dinti pentru copii 6-12 ani, Sencor, albastru
Periuța de dinți pentru copii 6-12 ani, albastră, este concepută special pentru nevoile celor mici. Oferă o curățare delicată și eficientă pentru o igienă orală corectă.
- Potrivită pentru copii între 6 și 12 ani
- Design ergonomic și atractiv
- Peri moi pentru gingii sensibile
- Ușor de manevrat de către copii
- Culoare albastră prietenoasă
SKU: 8590669251933 - Îngrijire personală, Periuțe de dinți electrice
Periuta dinti electrica Camry CR 2173
Periuța de dinți electrică Camry CR 2173 oferă 48.000 de mișcări pe minut, 3 moduri de lucru și autonomie de până la 180 de minute. Este rezistentă la apă IPX7 și include 2 capete, carcasă de călătorie și încărcător cu inducție.
SKU: 5902934837309 - Îngrijire personală, Periuțe de dinți electrice
Periuta Electrica Sencor SOC 3311BK
Periuță electrică Sencor SOC 3311BK Sonic, 48.000 vibrații/min, 5 programe, 2 capete incluse, sterilizare UV, cutie de voiaj și încărcare prin USB, în culoare neagră.
- Tehnologie sonică cu 48.000 vibrații/min
- 5 programe de periaj
- 2 capete incluse în pachet
- Sterilizator UV integrat în cutia pentru reîncărcare
- Cutie de voiaj cu conector USB
SKU: 8590669227297 - Îngrijire personală, Periuțe de dinți electrice
PERIUTA ELECTRICA SONICA COPII VERDE SENCOR
Periuta electrica sonica pentru copii, in culoare verde, ideala pentru o igiena orala delicata si eficienta. Conceputa special pentru cei mici, ajuta la curatarea dintilor cu blandete.
– Design ergonomic adaptat copiilor
– Functie sonica pentru curatare eficienta
– Culoare verde atractiva
– Usor de utilizat
– Sigura pentru utilizare zilnicaSKU: 8590669251971 - Îngrijire personală, Periuțe de dinți electrice
PERIUTA ELECTRICA TEESA SONIC JUNIOR BOY
Periuța electrică Teesa Sonic Junior Boy pentru copii oferă tehnologie sonică, 3 moduri de funcționare, protecție IPX7 și autonomie de până la 30 de zile. Include 2 capete de periaj și încărcător inductiv.
SKU: 5901890047791






















